Home About us Physical structure of the hospital Contacts Site Map
Pathology
Doctors' council
Telemedicine
Presentations
Interntl. collaboration
Multimedia
DOCTORS' COUNCIL
 
 
D-r specijalist - pedijatar Mitko Tilevski mtilevski@yahoo.com
Prof. d-r spec. - urologija Mile Micunovic mmicunovic@yahoo.com
primarius d-r subspecijalist - ortopedija - traumatolog Tomislav Petrovski petrovskitomislav@yahoo.com
primarius d-r - ortopedija Stefan Bozinovski stefanb587@gmail.com
primarius d-r - ortopedija Aco Veleski veleskia@yahoo.com
primarius d-r - ortopedija Vladimir Strezoski vstrezoski@yahoo.com
primarius d-r - fizijatrija Donka Apostoloska donkaapostoloska@yahoo.com
d-r specijalist - hirurgija - subspecialist plasicen hirurg Zoran Bitrakovski zbitrak@gmail.com
d-r specijalist - anestezija i reanimacija Mito Nikoloski mitonik@hotmail.com
d-r specijalist - anestezija i reanimacija Aleksandar Veslievski aveslievski@yahoo.com
d-r specijalist - medicinska biohemija Divna Petreska petreska_divna@live.com
d-r specijalist - nevrologija Maja Bozinovska Smiceska majabozoh@yahoo.com
d-r specijalist - nevrohirurgija Mitre Milosevski mmilosevski@yahoo.com
d-r specijalist - ortopedija Saso Nedeski nsasodr@t-home.mk
d-r specijalist - ortopedija Ljubomir Bogojevski ljubomir.bogojevski@gmail.com
d-r specijalist - ortopedija Dragan Spaseski ohridski@t-home.mk
d-r specijalist - ortopedija Vezir Loga vezir_loga@yahoo.com
d-r specijalist - ortopedija Ognen Sesoski ognen80@hotmail.com
d-r specijalist - ortopedija Jordan Smiceski smice_021@yahoo.com
d-r specijalist - pedijatrija Nada Koloska nadakoloska@hotmail.com
d-r specijalist - radiologija Ana Sibakoska asibakoska@yahoo.com
d-r specijalist - radiologija Slavco Ivanoski slavcoivanoski@gmail.com
d-r specijalist - fizijatrija Slavica Micunovic Naumoska slavicanaumoska@hotmail.com
d-r specijalist - fizijatrija Velika Blazevska velika2202@yahoo.com
d-r specijalist - fizijatrija Zora Ljuseska Trajcevska zore1412@yahoo.com
d-r specijalist - fizijatrija Pavel Ivanoski pavelivanoski@gmail.com
d-r specijalist - fizijatrija Zorica Kitrozova zoricakitrozova@yahoo.com
d-r specijalist - fizijatrija Lihnida Markovska Niceska lihnidaohrid@yahoo.com
d-r specijalist - fizijatrija Jone Micevski micevskijone62@hotmail.com
d-r specijalist - fizijatrija Snezana Stefanoska snezana.stefanoska@gmail.com
d-r specijalist - хирургија Marjan Sokarovski marjansokar@gmail.com
d-r specijalizant - Micun Micunovic
d-r specijalizant - Irena Skenderoska Mitreska irenskenderoska@yahoo.com
d-r opsta medicina Biljana Trajanoska biljana.trajanoska@yahoo.com
Pomosnik direktor za ekonomski i finansiski raboti Blagoja Balev, dipl.el. bbalev@mt.net.mk
Pomosnik direktor za opsti i pravni raboti Ilija Arnaudov, dipl. pravnik i.arnaudov.2007@yahoo.com
 
 

Designed by Enter Doo, Ohrid